Dziś jest: środa, 20-09-2017
Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Gród rycerski w Byczynie Górna Prosna - przyroda Gorzów Śląski z lotu ptaka Olesno z lotu ptaka Urząd Miasta i Gminy w Praszce Kościół pw. św. Jadwigi w Biskupicach Dożynki w gminie Rudniki Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda

Wykaz Członków Stowarzyszenia

WYKAZ CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA:

Sektor publiczny:

  1. Gmina Gorzów Śląski – przedstawiciel Artur Tomala
  2. Gmina  Praszka – przedstawiciel Jarosław Tkaczyński
  3. Gmina Radłów – przedstawiciel Włodzimierz Kierat
  4. Gmina Rudniki – przedstawiciel Andrzej Pyziak
  5. Powiat Oleski - przedstawiciel Roland Fabianek

Sektor gospodarczy:

  1. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska – przedstawiciel Wilhelm Beker
  2. Młyn Uszyce – przedstawiciel Joanna Bińczycka
  3. Firma Usługi Transportowe i Montażowe - Przemysław Stalmach
  4. Biuro Rachunkowo-Księgowe FINANS Andrzej Morawiak
  5. ABX2bus Milena Bem

Sektor Społeczny:

  1. Stowarzyszenie "Wspólnota Stradziec" - przedstawiciel Dariusz Garncarek
  2. OSP Byczyna - przedstawiciel Kazimierz Grygier
  3. OSP Paruszowice - przedstawiciel Jakub Goliński
  4. Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Ligota Oleska - przedstawiciel Teresa Gielsok
  5. Stowarzyszenie Przyjaciół Młynów – przedstawiciel Michał Giec
  6. Kluczborsko - Oleska Lokalna Organizacja Turystyczna - przedstawiciel Maria Żurek
  7. Stowarzyszenie Przyjaciół Radłowa - przedstawiciel Irena Czubaj - Zając
  8. Samodzielne Stowarzyszenie Kobiet Wsi Kościeliska - przedstawiciel Anna Adamek
  9. Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Uszyckiej - przedstawiciel Bożena Zajączkowska
  10. Stowarzyszenie Klaster Dobrej Żywności "Oleski Koszyk"
  11. Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego z siedzibą w Opolu - przedstawiciel Przemysław Bachowski

Osoby fizyczne:

  1. Marian Ponichtera
  2. Korzekwa Marta
  3. Gnot Irena
  4. Łucki Adam
  5. Szczepańska Irena
  6. Kotwic Reinhold
  7. Fabianek Roland
  8. Wartak Jolanta
  9. Gnot Renata
  10. Irena Czubaj Zając
  11. Zagrodnik Marta
  12. Ewa Basińska
  13. Jerzy Mruczek
  14. Katarzyna Tracz
  15. Joachim Kinach
  16. Heik Ferdynand
  17. Dudek Remigiusz
  18. Bronisław Czapliński
  19. Ewa Kapica
  20. Zbigniew Brodny
  21. Wojciech Łonak
  22. Justyna Wolna
  23. Katarzyna Sekuła
  24. Grzegorz Karcz
  25. Sylwia Kus
  26. Magdalena Karcz
  27. Jacek Wróbel
  28. Iwona Napieraj
  29. Kamil Surowiec
  30. Joanna Bryś
  31. Michalina Stelamch
  32. Alina Boćko
  33. Anna Trzeciak
  34. Grażyna Mroczek
  35. Izabela Pokorska
  36. Małgorzata Popiołek
  37. Urszula Księżarek
  38. Marek Jurczok
  39. Barbara Widera
  40. Ryszard Pawlica
Szukaj na stronie
Obiekty turystyczne
Pogoda
Kalendarz wydarzeń
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 1452
W tym miesiącu: 23881
Wszystkich odwiedzin: 1493266

Ankieta
monitorująca
Ankieta Monitorująca

 

 

Mapa serwisu

 

Zagłosuj w sondzie:

Czy podoba Ci się strona www?