Zapraszamy na bezpłatne szkolenia w ramach międzynarodowego projektu współpracy "Dobre bo lokalne".

 

 

 

Dziś jest: poniedziałek, 20-05-2019
Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
Górna Prosna - przyroda Gorzów Śląski z lotu ptaka Urząd Miasta i Gminy w Praszce Kościół pw. św. Jadwigi w Biskupicach Dożynki w gminie Rudniki Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda

Wykaz Członków Stowarzyszenia

WYKAZ CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA:

Sektor publiczny:

1. Gmina Gorzów Śląski – przedstawiciel Artur Tomala

2. Gmina  Praszka – przedstawiciel Jarosław Tkaczyński

3. Gmina Radłów – przedstawiciel Włodzimierz Kierat

4. Gmina Rudniki – przedstawiciel Grzegorz Domański

5. Powiat Oleski - przedstawiciel Roland Fabianek

Sektor gospodarczy:

6. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska – przedstawiciel Wilhelm Beker

7. Młyn Uszyce – przedstawiciel Joanna Bińczycka

8. Firma Usługi Transportowe i Montażowe - Przemysław Stelmach

9. Biuro Rachunkowo-Księgowe FINANS Andrzej Morawiak

10. ABX2bus Milena Bem

Sektor Społeczny:

   

11. Stowarzyszenie "Wspólnota Stradziec" - przedstawiciel Dariusz Garncarek

12. Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Ligota Oleska - przedstawiciel Teresa Gielsok

13. Stowarzyszenie Przyjaciół Młynów – przedstawiciel Michał Giec

14. Kluczborsko - Oleska Lokalna Organizacja Turystyczna - przedstawiciel Maria Żurek

15. Stowarzyszenie Przyjaciół Radłowa - przedstawiciel Irena Czubaj - Zając

16. Samodzielne Stowarzyszenie Kobiet Wsi Kościeliska - przedstawiciel Anna Adamek

17. Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Uszyckiej - przedstawiciel Bożena Zajączkowska

18. Stowarzyszenie Klaster Dobrej Żywności "Oleski Koszyk"

19. Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego z siedzibą w Opolu - przedstawiciel Przemysław Bachowski

Osoby fizyczne:

20. Marian Ponichtera

21. Korzekwa Marta

22. Gnot Irena

23. Łucki Adam

24. Szczepańska Irena

25. Kotwic Reinhold

26. Fabianek Roland

27. Wartak Jolanta

28. Irena Czubaj Zając

29. Zagrodnik Marta

30. Ewa Basińska

31. Jerzy Mruczek

32. Katarzyna Tracz

33. Joachim Kinach

34. Heik Ferdynand

35. Bronisław Czapliński

36. Zbigniew Brodny

37. Wojciech Łonak

38. Justyna Wolna

39. Grzegorz Karcz

40. Sylwia Kus

41. Magdalena Karcz

42. Jacek Wróbel

43. Iwona Napieraj

44. Joanna Bryś

45. Michalina Stelmach

46. Grażyna Mroczek

47. Izabela Pokorska

48. Małgorzata Popiołek

49. Barbara Widera

50. Ryszard Pawlica

51. Anna Kulej

52. Konrad Borek

53. Agnieszka Bachowska

54. Andrzej Pyziak

Szukaj na stronie
Obiekty turystyczne
Pogoda
Kalendarz wydarzeń
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 137
W tym miesiącu: 45375
Wszystkich odwiedzin: 2937115

Ankieta Monitorująca Ankieta
monitorująca
realizację LSR

 

 

Mapa serwisu

 

Zagłosuj w sondzie:

Czy podoba Ci się strona www?