Dziś jest: czwartek, 17-10-2019
Imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora
Górna Prosna - przyroda Gorzów Śląski z lotu ptaka Urząd Miasta i Gminy w Praszce Kościół pw. św. Jadwigi w Biskupicach Dożynki w gminie Rudniki Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda

Spotkanie z przedsiębiorcami gminy Rudniki

W dniu 26 stycznia 2016 roku w Ośrodku Kultury w Rudnikach odbyło się spotkanie z przedstawicielami lokalnej sfery biznesu z terenu gminy Rudniki.

Oprócz LGD „Górna Prosna” w spotkaniu zainicjowanym przez wójta Andrzeja Pyziaka wzięli udział również Andrzej Buła – Marszałek Województwa Opolskiego, Roland Wrzeciono – Dyrektor Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki oraz Norbert Hober i Krystyna Preś.

Każdy z prelegentów miał za zadanie przedstawić możliwości pozyskania środków finansowych na rozwój przedsiębiorstwa lub na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Tym sposobem lokalni przedsiębiorcy otrzymali podstawowe informacje o dostępnych źródłach finansowania z różnych programów, w tym ze środków Unii Europejskiej.

W końcowej części spotkania była możliwość indywidualnych konsultacji. Przeprowadziliśmy kilka ciekawych rozmów, podczas których przedsiębiorcy mieli możliwość skonsultować bezpośrednio swoje pomysły na rozwój firm.

W spotkaniu udział wzięło łącznie 63 przedstawicieli firm z terenu gminy Rudniki.

 

PDFInformacje dla wnioskodawców.pdf

PPTPrezentacja dla przedsiębiorców PROW 2014-2020.ppt

Szukaj na stronie
Obiekty turystyczne
Pogoda
Kalendarz wydarzeń
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 1360
W tym miesiącu: 28581
Wszystkich odwiedzin: 3268373

Ankieta Monitorująca Ankieta
monitorująca
realizację LSR

 

 

Mapa serwisu

 

Zagłosuj w sondzie:

Czy podoba Ci się strona www?