Dziś jest: wtorek, 22-10-2019
Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysława
Górna Prosna - przyroda Gorzów Śląski z lotu ptaka Urząd Miasta i Gminy w Praszce Kościół pw. św. Jadwigi w Biskupicach Dożynki w gminie Rudniki Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda

Zaproszenie do udziału w warsztatach pt.: „INNOWACJE W FIRMACH NA OBSZARACH WIEJSKICH”.

W związku ze spodziewanym ogłoszeniem naboru wniosków do działania 312 „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013, serdecznie zapraszamy mikroprzedsiębiorców z terenów wiejskich do bezpłatnego udziału w warsztatach pt.: „INNOWACJE W FIRMACH NA OBSZARACH WIEJSKICH”.

 

Celem spotkania jest przekazanie uczestnikom aktualnych informacji na temat zasad ubiegania się o dotację z działania 312 „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” PROW, a także zachęcenie do wdrażania działań innowacyjnych w swoich firmach.

 

Warsztaty poprowadzą pracownicy Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki, świadczący w ramach projektu ORIS 2 usługę Partnera Innowacji, a także ekspert z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Opolu.

 

Warsztaty odbędą się 15 września 2011 r. w Hotelu Festival, w godzinach od 10.00 do 15.00.

 

Chęć uczestnictwa w warsztatach proszę zgłosić na załączonym formularzu, który należy wysłać na adres: . W załączeniu przesyłam ponadto program warsztatów oraz ogłoszenie prasowe. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę o kontakt.

 

Więcej informacji o projekcie oraz o planowanym wydarzeniu znajdziecie Państwo na stronie: www.oris.opolskie.pl.

 

DOCProgram (2).doc 

DOCXFormularz zgłoszeniowy - warsztaty 15 09 2011..docx

ogłoszenie do nto.gif

Szukaj na stronie
Obiekty turystyczne
Pogoda
Kalendarz wydarzeń
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 629
W tym miesiącu: 35061
Wszystkich odwiedzin: 3274853

Ankieta Monitorująca Ankieta
monitorująca
realizację LSR

 

 

Mapa serwisu

 

Zagłosuj w sondzie:

Czy podoba Ci się strona www?